טיול לכנסייה תלויה / כנסיית אל-מועלק

מאמרים נוספים

מסע בזמן להיסטוריה העתיקה של מצרים ישאיר אתכם פעורי פה ועד לגבול הבלתי נתפס. הסיורים המרהיבים של מצרים יגרמו לכם לחוות את מצרים כמו שלא חוויתם אף פעם. עם הטיולים של חברת עמק המלכים תוכלו סוף סוף להגשים את החלום, ולטעום מיעדים מובחרים במצרים הכוללים תרבות, סיורים לאתרים היסטוריים עתיקים, שווקים, מסעדות אותנטיות ועדכניות ועוד מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות לאורך השהות שלכם במצריים.

טיול לכנסייה תלויה כנסיית אל-מועלק הוא אחד הטיולים המרהיבים של מצריים, והיא כנסייה קופטית ישנה השוכנת בעיר קהיר העתיקה. הכנסייה נבנתה על שער הדרומי של מצודת בבל הרומית, ומשום כך נראית כאילו היא מושעה באוויר. השם אל-מועלק משמעו “המושעה” בערבית.

הכנסייה מוקדשת למרים הבתולה, והיא אחת משבע כנסיות שנמצאות באתר הנקרא “מחוז הכנסיות”. הכנסייה התלויה הנוכחית נחשבת למקומה בפטריארכיה של יצחק מאלכסנדריה, האפיפיור הקופטי שכיהן בתפקידו במאה ה -7. בשנת 1047 הכנסיה נקבעה כמקום מגוריו הרשמי של האפיפיור הקופטי האורתודוקסי לאחר שכיבוש מצרים מוסלמי גרם להעברת בירת מצרים מאלכסנדריה לקהיר.

מה בעיר?

קהיר זו עיר מדהימה ביופייה והיא משלבת בתוכה אזורים שונים כמו העיר העתיקה והעיר העדכנית לצד שווקים המלאים בכל טוב, מסעדות עם מבחר גדול של אוכל מגוון, שמנים ארומטיים, כלים, מוצרי עור לצד המודרני המשלב מבנים מודרניים, חנויות ועוד. בקהיר ניתן לבקר בהמון אתרים היסטוריים כמו אתרים היסטוריים וקדושים, מוזיאונים, קניונים מרהיבים ולצאת למסע קניות משגע.

למי זה מתאים?

הטיול למצרים מתאים כמעט עבור כל אחד ואחת וניתן להנות מכל דבר לאורך כל הטיול. הטיול מתאים לזוגות צעירים ולמשפחות, לזוגות מבוגרים יותר, לקבוצות גדולות וקטנות. טיול למצריים יכול להתאים גם לחברות וארגונים ולהשתמש בטיול למצריים כי תמרוקים עבור צוות העובדים, צוות מנהלים או שי יוקרתי וייחודי במיוחד להורים שלכם או למישהו אהוב ויקר לליבכם שרוצים לפנק.

לקבלת פרטים נוספים עבור הטיולים שלנו במצריים, הנכם מוזמנים להגיע לעמק המלכים, והצוות האדיב שלנו יכוון אתכם ויעזור לכם לבחור את היעד הבא שלכם.

הטיולים שלנו

מסע ליוון העתיקה
8 ימים
סטטוס הטיול: בהרשמה
14/10/24 - 21/10/24
צפון יוון
מסע ליוון העתיקה
8 ימים
סטטוס הטיול: הטיול מלא
13/6/24-21/6/24
צפון יוון

תפריט נגישות

WhatsApp Chat