טיול לפירמידות

מאמרים נוספים

בין הסמלים המובהקים לתרבות מצרים העתיקה, הן הפירמידות המפורסמות בכל העולם אשר נבנו בתקופת הממלכה הקדומה ותקופת הממלכה התיכונה לפני אלפי שנים. הן בעלות היסטוריה מרהיבה אשר עדיין לא פוענחו עד הסוף. הפירמידות המפורסמות נבנו על ידי המצרים הקדמונים בגדתו המערבית של נהר הנילוס – ארץ המתים לפי אמונתם של מצרים. בתקופת השושלות המוקדמות במצרים העתיקה, היה נהוג בקרב המצרים, לקבור את בעלי הממון במבנים דמויי ספסל אשר נקראו "מסטבה" שהם הקברים הקדומים.

הצוות שלנו של עמק המלכים הכינו עבורכם טיול לפירמידות לצד היסטוריה עוצרת נשימה בו תוכלו להנות מהתרבות המצרית העתיקה לצד תרבות מודרנית, קולינריה עשירה, שווקים, מופעים ועוד.

מה כולל הטיול לפירמידות?

בחברת עמק המלכים תוכלו להנות מטיול לפירמידות העתיקות אשר נמצאות באתר ארכיאולוגי בגיזה במרחק קצר מקהיר. זהו טיול עשיר במידע היסטורי וזהו חלק מרכזי בטיול למצרים.

בטיול לפירמידות תוכלו ליהנות ממראה נדיר של המבנים הייחודיים, נכנס לחדר הקבורה של פרעה חופו אשר בנה את הפירמידה הגדולה. הפירמידה הגדולה היא העתיקה שבשבעת פלאי תבל של העולם העתיק. תוכלו להתרשם בנוסף משאר הפירמידות השוכנות זו לצד זו.

יעדים במצרים

מעבר לטיול לפירמידות העתיקות, ישנם יעדים מובחרים נוספים. חברת עמק המלכים מביאים לכם את הטיולים הכי נחשקים במצרים, כמו למשל:

  • טיול לאלכסנדריה שהיא עיר הנמל החשובה של מצרים ובעלת היסטוריה עתיקה.
  • טיול לסכר אסואן שהוא מערכת של שני סכרים על נהר הנילוס אשר משמשים לאגירת מי הנהר.
  • טיול לאבו סימבל אשר שוכן באתר ארכיאולוגי שבאבו סימבל, הכולל 2 מקדשים מתקופת השושלת ה־19 במצרים העתיקה, אשר נחצבו בסלע בנוביה, ועוד יעדים מרהיבים נוספים.

בחברת עמק המלכים תוכלו להנות ממגוון רחב של טיולים למצרים. בהם טיולים משולבים עם הפלגה בפינה פרטית בעל כמה ימים לאורך הנהר הנילוס, ביקורים באתרים ארכיאולוגים, מוזיאונים, שווקים מקומיים, הספרייה הגדולה, מנזרים, נשמע את סיפור גילוי קברו של פרעה תות ענח אמון. אל תחכו לרגע האחרון והבטיחו את מקומכם כבר בטיול הקרוב למצרים המרהיבה.

הטיולים שלנו

מסע ליוון העתיקה
8 ימים
סטטוס הטיול: בהרשמה
14/10/24 - 21/10/24
צפון יוון
מסע ליוון העתיקה
8 ימים
סטטוס הטיול: הטיול מלא
13/6/24-21/6/24
צפון יוון

תפריט נגישות

WhatsApp Chat