טיול לממפיס סקארה

מאמרים נוספים

טיול לממפיס וסקארה הוא טיול ייחודי המשלב שני אתרים היסטוריים ומשמעותיים במצריים ובתרבות המצרית. ממפיס הייתה בירת מצרים העתיקה, וסקארה הייתה עיר הקברים שלה. בממפיס נמצא פסל ענק של רעמסס השני, ובסקארה נמצאת הפירמידה הראשונה שנבנתה בהיסטוריה, הפירמידה של ג’וסר.

עם חברת עמק המלכים אתם תחוו טיול מלא בחוויות בלתי נשכחות לאורך כל הטיול. הצוות המקצועי והנדיב יגרמו לכם לטעום ממצריים העתיקה באופן ייחודי ויחד נבקר באתרים היסטוריים רבים, מוזיאונים, שווקים ועוד פעילויות שונות.

ממפיס

ממפיס הייתה עיר במצרים העתיקה, ושרידיה שוכנים על הגדה המערבית של הנילוס, בקצה הדרומי של דלתת הנילוס, כ־20 ק"מ דרומית לקהיר, ליד העיר המצרית המודרנית מית־רחינה. התושבים במהלך השנים עשו שימוש משני באבני הבניין של ממפיס, נשארו שרידים מעטים באתר. בהמשך נחשפו המקדשים של האלים פתח ואפיס הגדולים. כמו כן נחשפו במקום מספר פסלים בגובה של 4 מטר. כיום נמצא בממפיס אתר המשמש כמוזיאון פתוח הכולל ממצאים מתקופת מצרים העתיקה.

סקארה

סַקַארָה הוא אתר קבורה עתיק מאוד סמוך לקהיר שהייתה עיר הקברים של ממפיס, בירת מצרים העתיקה. עיר המתים הוקמה על ידי המלך ג'וסר. זהו אחד מאתרי הקבורה הפרעוניים העתיקים והחשובים ביותר שבמצרים. בסקארה נמצאים קברים, מקדשים ופירמידות של מלכי ונשיות מלכי משלושת המשפחות הראשונות של מצרים.

למי מתאים טיול לממפיס סקארה?

טיול לממפיס סקארה מתאים לאוכלוסיה מגוונת ומתאימה לאנשים בגילאים שונים. הטיול יכול להתאים לזוגות שמחפשים טיול בסגנון אחרי ומרתק, זוגות מבוגרים יותר שסוף סוף יש להם זמן פנוי ורוצים לבלות יחד ולצבור עוד חוויות, קבוצות קטנות וקבוצות גדולות. גם חברות בסדרי גודל השונים, ארגונים וגופים נוספים יכולים להעניק טיול למצרים לצוותי העובדים שלהם, קבוצות של מנהלים ואנשי פתח של הארגון. טיול זה יכול להיות מתנה מושלמת עבור מישהו שאתם מאוד אוהבים ומחפשים מלתת להם מתנה שונה, מקורית וייחודית. עם חברת עמק המלכים אתם יכולים להגשים את החלום ולחוות רגעים בלתי נשכחים. הצוות שלנו יכוון אתכם ויתאים עבורכם את המסלול המושלם.

הטיולים שלנו

מסע ליוון העתיקה
8 ימים
סטטוס הטיול: בהרשמה
14/10/24 - 21/10/24
צפון יוון
מסע ליוון העתיקה
8 ימים
סטטוס הטיול: הטיול מלא
13/6/24-21/6/24
צפון יוון

תפריט נגישות

WhatsApp Chat