המדריכים שלנו

עמק המלכים -

צוות מדריכים מקצועי ומיומן

המדריכים בעמק המלכים נבחרים בקפדנות יתרה, הינם מקצועים, מנוסים, בעלי כרזימה וידע רב, מומחים בהיסטוריה של העולם העתיק כמו גם בארכיטקטורה, תולדות האומנות והדתות השונות וקשובים לצרכי המטיילים. הידע בטיול מועבר דרך אנקדוטות וסיפורים מרתקים עם חוש הומור.

עמק המלכים -

צוות מדריכים מקצועי ומיומן

המדריכים בעמק המלכים נבחרים בקפדנות יתרה, הינם מקצועים, מנוסים, בעלי כרזימה וידע רב, מומחים בהיסטוריה של העולם העתיק כמו גם בארכיטקטורה, תולדות האומנות והדתות השונות וקשובים לצרכי המטיילים. הידע בטיול מועבר דרך אנקדוטות וסיפורים מרתקים עם חוש הומור.

נעים להכיר

איל מירון

מרצה ויועץ אקדמי לפרוייקטים היסטוריים-ארכיאולוגיים
ד"ר אייל מירון הוא היסטוריון ותיק המתמחה בייעוץ למוזיאונים ואתרי מורשת. ערך וכתב עשרות ספרים העוסקים בהיסטוריה וארכיאולוגיה, לימד במחלקה לארכיאולוגיה ולימודי ארץ ישראל באוניברסיטת בר אילן ובמחלקה למחשבת ישראל באוניברסיטה העברית. ד"ר מירון עוסק בהדרכה בארץ ובחו"ל קרוב ל-40 שנה, מלמד במוסדות אקדמיים רבים כמו גם בקורס צוערי משרד החוץ, והכשיר אלפי מורי דרך במהלך השנים.

רוני אלה

מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות
בעלים של מלון ומסעדת בית בגינה בירושלים נסיון של 30 שנה בענף התיירות.

רוית פרבר

ד"ר רוית פרבר היא מרצה וחוקרת בתחום הארכיאולוגיה וההיסטוריה הקלאסית, עם התמחות בתקופות ההלניסטית ויוון העתיקה, ובתקופה הרומית ביזנטית. למדה באוניברסיטת קולג' בלונדון ובמחלקה ללימודי ארץ ישראל באוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט שלה עסקה בנצרות הקדומה ובידיעת השפה היוונית הקדומה. בנוסף לעבודתה המחקרית, היא מורת דרך ומרצה מבוקשת במוסדות ידועים בישראל כגון יד בן צבי, מכון אבשלום, תגליות מכון ישראלי לארכיאולוגיה ואחרים וכן בקורסים של מורי דרך.

חיים כראל

מורה דרך ומומחה בתיירות
את אהבתי לארץ ישראל ושכנותיה ינקתי עוד מהיותי חניך ומדריך בתנועת מחנות העולים. בתנועה הקיבוצית הדרכתי חוגים לידיעת הארץ וטיולים לסיני. הייתי בין ראשוני המדריכים שהגיעו למצרים ב-1982 כאורחי אחת מחברות התיירות המובילות בקהיר, אך העדפתי להתמקד בהדרכה בארץ. ב-1986 הוסמכתי כמורה דרך ארצי. ב-1995 התחלתי לרכז קורסים למורי דרך בבית הספר לתיירות, בתחילה כחברה ממשלתית ובהמשך כביה"ס לתיירות של אוניברסיטת חיפה. ריכזתי מעל 30 קורסים למו"ד, בעברית ובאנגלית ולימדתי בקורסים למדריכים בחו"ל. הוסמכתי גם כמומחה בתיירות וכמנהל משרד לתיירות נכנסת. התמחיתי בהדרכה ותכנון טיולים במזרח הרחוק, באירופה ובצפון אמריקה. אני דובר עברית, אנגלית וערבית ברמה גבוהה ושפות נוספות ברמה בסיסית. הכשרתי האקדמית היא במזרחנות, מדע המדינה, היסטוריה של עם ישראל וגיאוגרפיה. תחומים נוספים שבהם למדתי קורסים אקדמיים בסיסיים: ארכיאולוגיה, אנתרופולוגיה, מקרא, תלמוד, תפילה, היסטוריה כללית וכלכלה.

לאה גלמן

נעים מאוד להכיר! שמי לאה גלמן, אוהבת דרך ולכת, ואוהבת אדם. אני מורת דרך מוסמכת ובעלת תואר מוסמך למדעי הטבע. מזה שנים רבות אני זוכה לטייל בנופים נהדרים בארץ וברחבי העולם ולפגוש אנשים שוחרי ידע וטבע. אני מאמינה בחיבור בין הנופים להיסטוריה של המקום ולטבע אשר סביבו, כמו גם לחווייה של המטיילים איתי. אשמח להדריך אתכם.

למה לטייל איתנו

עמק המלכים הינו עסק פרטי המנוהל על ידי מורה דרך מוסמכים מטעם משרד התיירות. אנו מארגנים טיולי בוטיק גאוגרפיים ולימודיים בארצות העולם העתיק ומעבר. בטיולנו אנו דואגים לרמה גבוהה של שירותים מקומיים ולדבר החשוב ביותר ההדרכה.
 
הדרכה בטיול יכולה להיות קרדינלית להנאה בטיול. בסמוך ולפני כל טיול אנו חוקרים שוב את האתרים בשטח כי מידיי פעם ישנם שינויים ולכן אנו דואגים להיות מעודכנים ולתת למטילנו את המיטב ולנצל את זמן הטיול באופן היעיל ביותר ומבלי לבזבז זמן עקב שינויים מבאתרים השונים.
עקב העובדה שהכל מתבצע על ידינו באופן אישי אנו זמינים 24/7 לכל שאלה/ בקשה או עזרה בכל נושא.

מאחר ואנו אשר בוחרים מאת המסלול והאתרים בפינצטה (ישנם הרבה אתרים פופולריים שקיבלו הרבה יחסי ציבור אבל בעצם אין בהם ממש) על פי שיקולנו המקצועיים ולא על פי אינטרסים כלכליים של נותני השירותים בחו"ל. הלקוח נהנה מטיול שהינו כטיול פרטי ומקבל תמורה מלאה לכספו.
כך יש באפשרותנו להיות גמישים בכל דבר ועניין בעת הצורך. גנמישות זאת הינה הכרכית בטיולים בכלל ובטיולים מאורגנים בפרט. אין אנו צריכים לקבל אישור מהנהלת החברה בארץ (כי אנו ההנהלה שנמצאת עימכם).או כל דבר בירוקרטי אחר.
 
אנו גם מתכנני הטיול גם המשווקים גם המדריכים וגם המלווים כך שתמיד הלקוח נמצא בקשר ישיר איתנו ללא צורך במתווכים על כל המתמע מכך.
בהדרכה אחד הדברים החשובים ביותר בטיול בפרט לאיזורים עם הסטוריה עשירה כמו יוון, איטליה,מצרים,סין  חשוב שהמדריך יהיה מקצועי מומחה וגם מעביר את החומר באופן שינעם למטייל בחביבות ובנעימות עם חוש הומור ולכן אנו בוחרים את מדריכנו בקפידה ייתרה.

תפריט נגישות

WhatsApp Chat